La Melisa

W NASZEJ RESTAURACJI

nie używamy sztucznych składników, barwników, konserwantów,
gotowych sosów.

Produkty z których przygotowujemy posiłki

są zawsze świeże

oraz starannie wyselekcjonowane, zakupione u lokalnych dostawców.
La Melisa cafe and restaurant

La Melisa cafe and restaurant to miejsce wyjątkowe gdyż spełniając nasze marzenia o gotowaniu, gotujemy w zgodzie z naturą bez sztucznych przypraw, barwników, konserwantów i chemii.


Otwarta 7 dni w tygodniu restauracja powstała z pasji do pysznego jedzenia i zdrowego stylu życia. La Melisa to tradycyjna kuchnia polska, ale okraszona kosmopolityczną nowoczesnością.

Nasz szef kuchni Jarosław Sobolewski zdobywał swoje doświadczenie w wielu miejscach, ale przede wszystkim może się poszczycić pracą w jednym z bardziej zauważalnych miejsc na kulinarnej mapie Warszawy w restauracji Warszawa Wschodnia Pana Mateusza Gesslera.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Radomian stworzyliśmy miejsce wyjątkowe, wyróżniające się swobodą w organizacji imprez okolicznościowych. Chrzciny, komunie, imprezy firmowe, a nawet wesela do 120 osób to nasza specjalność.

Budynek to komfortowe pomieszczenia, stwarzające wiele możliwości, wyposażone w najnowocześniejsze systemy wentylacji, klimatyzacji i rekuperacji oraz kuchnia z najlepszymi, dostępnymi na rynku piecami i innymi urządzeniami, którymi mogą poszczycić się tylko najlepsze restauracje. Teren wokół budynku jest ogrodzony i zagospodarowany piekną zielenią.

Kilka tarasów zachęca do dyskretnych spotkań i rozmów.

Naszym Gościom zapewniamy wygodny, bezpłatny parking.

01
02
FullSizeRender
01
20
03
04
05
06
09

Restauracja Radom La Melisa
Radom, ul. Mieszka I 22A, tel.: 505 100 600

©LaMelisa 2019 | Cafe & Restaurant
Przedstawiony kosztorys towarów i usług jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi wiążącej oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego i może ulec zmianie. Informacje są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy w myśl art. 71 kc.

Strona www.LaMelisa.pl używa plików cookies by w pełni poprawnie prezentować zawarte w niej treści oraz gromadzić statystyki ruchu. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce plików cookies.

Realizacja strony www: ENSICO.

Facebook

Restauracja La Melisa w serwisie Facebook

Newsletter

Zostawiając nam swój numer telefonu będziesz informowany o ofercie lunchowej oraz ciekawych wydarzeniach.